Ana Sayfa Bant Çeşitleri Çift Taraflı Pet Bant Çeşitleri – Kırmızı /Siyah/Mavi

Çift Taraflı Pet Bant Çeşitleri – Kırmızı /Siyah/Mavi

317

Norafix Kırmızı çift taraflı bantlarda içindeki pet film yapısıyla ısıya duyarlı (30 dakikada 200 derece ömür boyu 90 derece) olması sebebiyle yıpranmaya, neme dayanıklılık göstermektedir. Uygulama sonrası neme ve suya mukavim olmasıdır. Otomotoiv, mobilya, beyaz eşya, asansör, profil montajı ve ayna sabitleme sektörlerinde ilk tercih edilen bantlar grubuna girmektedir.

Siyah Polyester çift taraflı bantlar agresif yapışkan sayesinde bobin ekleme bantları özellikle sensör gören uygulamalarda ısrarla kullanılmaktadır. En önemli özelliği   siyah polyester film üzerindeki yapışkanlı olması ve karton ekleme nonwomen  kumaş ekleme uygulamalarında kullanılmakta olan siyah yapışkanlı çift taraflı banttır.

Siyah ve Kırmızı Ped Çift Taraflı Bantlar

En büyük özelliği filminin renkli olmasıdır. Bobin eklemelerde işaretlemede kullanılmaktadır.

Limon Sarısı Çift Taraflı Pet Bant

Limon sarısı silikonlu kağıtla kaplanmıştır. Tesa 64621 alternatifi olarak istenilen bir üründür. Hotmelt (Sentetik kauçuk yapışkan)sayesinde ilk yapışma mukavemeti olarak en çok tercih edilen norafix çift taraflı bantlardır. Her iki tarafı pet yüzeye 45+45 gramajdaki yapışkanlılığı sayesinde  yüksek ısılardaki performansıyla dikkat çekmektedir.

Kullanılan sektörler

  • Kapı-pencere süngerleri imalatı
  • Kartela imalatı
  • Non-Women kağıtlarında bobin ekleme bandı olarak
  • Kumaş laminasyonlarında kullanılmaktadır.

 

Kullanılan Sektörler ;

  • Çocuk bezi imalatı
  • Kadın Pedi imalatı
Önceki İçerikNRF-0303-00-Trafo-Bandı
Sonraki İçerikNRF-9089-VHB-Bant-1mm