Ahtapot Bant Makinası

1488
Enine Boyuna Tek taraflı fingerliftli bant arkasına silikonlu kağıt laminasyon işlemi

Firmamız 2020 senesine yeni bir atılım içerisinde, müşterilerinden aldığı destekle gücüne güç katmaya devam ediyor. Yeni makinamız gerek işçilik kalites, gerek zaman olarak daha iyi koşulları sağlamaktadır. Yeni makinamız sayesinde 350 mm genişliğinde 500 metre uzunluğunda bantları

  • Lamine etmekte,
  • Açarak kesmekte,
  • Fingerlift tek taraflı,
  • Fingerlift çift taraflı
  • 350 mm genişliğinde aktarma yapabilmekte özelliklerine sahiptir.

Norafix Ahtapot Bant Makinası Laminasyon İşlemi 

Endüstriyel bant sektöründe  son kullanıcıların arz ve taleplerine göre özel tasarım ile güçlendirilmiş ahtapot bant makinası çift taraflı köpük bantın arkasına silikonlu kağıt lamine edebilmekte, düz alimünyum bandın üstüne enine- boyuna lifli bandı lamine etme, enine boyuna lifli olan bandın arkasında silikonlu kağıdı lamine etme gibi özel tasarımlı laminasyon siparişleri için geliştirilmiş özel makina parkurumuzdur. Aşağıdaki resimlerden yapılan işçilik kalitesi ve bantların görsellerini görebilir, isterseniz numune isteğinde bulunabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza ivme kazandırmaya devam etmekteyiz.

Norafix Ahtapot Bant Makinası Sarma İşlemi

Gelişen teknolojik ürünlerde işlemin yapılması kadar, kaliteli yapılması daha önemlidir. Son kullanıcılar gelişen teknolojide buna uyum sağlayan tedarik firmalarıyla çalışmayı ilke edinmişlerdir. Norafix ailesi olarak ahtapot bant makinasıyla bu istekleri yerine getirmek için titizlikte çalışmaktayız.

Norafix Ahtapot Bant Makinası Kesme İşlemi

Açarak kesmede uzmanlık isteyen siparişlerde makinalarımızla 15 mm -350 mm arasında kesim yapabilmekte, bant uzunluğu olarak 450-500 metreleri bulan ölçülerde aynı kalitede, aynı sertlikte işlem yapabilmekteyiz.

Norafix Ahtapot Bant Makinası Tek Taraflı ve Çift Taraflı Fingelift İşlemi

Özellikle çift taraflı bantların kolay açılım isteyen siparişlerde gerek tek tarafından tırnak darbesiyle rahat açılımını sağlayabilmesi ile, gerek çift taraftan yine tırnak darbesiyle rahat açılmasını sağlayan işlemleri de yapmaktayız. Fingerlift sayesinde hızlı ve rahat kullanım sağlayarak siparişlerin çabuk teslim edilmesine fayda sağlamaktayız.

Makinamızda Yaptığımız Bazı Bant Çalışma Örneklerimiz