NRF-0800-00-Sera-Bandı

2357

Norafix sera bantları Türkiye’nin trakya, ege, akdeniz ve marmara bölgelerinde yaygın olarak faaliyet gösteren sera üreticileri tarafından çokça tercih edilmektedir. Türkiyedeki pazar aramalarında az bulunmakta olan bu bant çeşidi stoklarımızda mevcuttur.

Kalın mikron yapısıyla değerli sera üreticilerimiz uzak doğuya ihtiyaç duymadan norafix’e sipariş verebilmektedir. Ölçü ve siparişleriniz için mutlaka bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

UV ışınlarına mükemmel derecede dirençli olan bantlardandır. Zor hava koşullarınada dayanıkldırı. Sera bantları yüksek yapışkanlık göstermesine rağmen yapıştığı yüzeyde iz bırakmaz. Sera naylonu yapıştırma bandı su ve yağmurdan etkilenmez ayrıca asit  ve alkalin maddelere karşı dayanıklıdır.

Sera tamir bandının diğer adı da PE örtü yapıştırma bandıdır. Detaylı kullanım bilgileri hakkında bizimle erişeme geçebilirsiniz. Norafix sera tamir bandı 145 mikron kalınlığında olup bant genişlikleri 50 mm (5cm) 75 mm (7.5cm) 100 mm (10cm)150m(15cm) 200 mm(20 cm) ölçülerindedir. Ayrıca Rulo uzunluğu 25 metredir.