Çift Taraflı Pet Bant Çeşitleri – Kırmızı /Siyah/Mavi

2913

Norafix Kırmızı çift taraflı bantlarda içindeki pet film yapısıyla ısıya duyarlı (30 dakikada 200 derece ömür boyu 90 derece) olması sebebiyle yıpranmaya, neme dayanıklılık göstermektedir. Uygulama sonrası neme ve suya mukavim olmasıdır. Otomotiv, mobilya, beyaz eşya, asansör, profil montajı ve ayna sabitleme sektörlerinde ilk tercih edilen bantlar grubuna girmektedir.

Siyah Polyester çift taraflı bantlar agresif yapışkan sayesinde bobin ekleme bantları özellikle sensör gören uygulamalarda ısrarla kullanılmaktadır. En önemli özelliği siyah polyester film üzerindeki yapışkanlı olması ve karton ekleme non-women kumaş ekleme uygulamalarında kullanılmakta olan siyah yapışkanlı çift taraflı banttır.

Siyah ve Kırmızı Ped Çift Taraflı Bantlar

En büyük özelliği filminin renkli olmasıdır. Bobin eklemelerde işaretlemede kullanılmaktadır. Siyah renk olması sensörlerin algılamasında kullanıcıya  kullanım rahatlığı sağlar. Bu durum sensörlerin çalışma performansını artırmaktadır. Yürüyen işlerin aksamadan devam etmesi iş verimini artırmaktadır.

Limon Sarısı Çift Taraflı Pet Bant

Limon sarısı silikonlu kağıtla kaplanmıştır. Tesa 64621 alternatifi olarak istenilen bir üründür. Hotmelt (Sentetik kauçuk yapışkan)sayesinde ilk yapışma mukavemeti olarak en çok tercih edilen norafix çift taraflı bantlardır. Her iki tarafı pet yüzeye 45+45 gramajdaki yapışkanlılığı sayesinde  yüksek ısılardaki performansıyla dikkat çekmektedir.

Çift Taraflı Pet Bantların En Çok Kullanıldığı sektörler

  • Kapı-pencere süngerleri imalatı
  • Kartela imalatı
  • Non-Women kağıtlarında bobin ekleme bandı olarak
  • Kumaş laminasyonlarında kullanılmaktadır.
  • Kadın pedi üretiminde
  • Çocuk bezi üretiminde