Kroşe Bandı

33
Doğalgaz borularını ve elektrik kablolarının duvarda sabitlemesini sağlayan yapışkan kroşe imalatında kullanılan kaliteli bant çeşitlerindendir.  Çivili kroşelere göre kullanımı çok pratik olan yapışkanlı kroşelerde kullanılacak kroşe bandı  yapışma kuvveti üst düzeyde olmaması durumlarında istenmeyen sonuçlar oluşturmaktadır.
Kroşe Bant İmalatı yapan üreticilerin ihtiyacına göre belirlenecek olan ölçülerde ve adetlerde özel olarak üretilmektedir. Bu sebeple stoklarda hazır kesilmiş şekilde saklanmaktadır. İmalat aşamasında ürüne göre hızlı şekilde sunum sağlanmaktadır. Minimum  sipariş miktarı 500.000 adet düzeyindedir.
Plastik Kroşe üreticleri ilk yapışma kuvveti yüksek olan çift taraflı köpük bant  tercih etmelidir. Silikonlu kağıt (sarı kağıt) ayrıştırıldıktan sonra yapışma gerçekleşmektedir. Kaliteli yapışma için yapışacak plastik kroşenin  temiz, nemden arındırılmış olması tavsiye edilir. Uygulanması ile ilgili teknik detaylar konusunda gerekli desteği sağlamaktayız.
Kroşe bant fiyatı belirlenirken ihtiyaç duyulan adet ve kesim ölçüleri etkili olmaktadır. Fiyat hesaplanması için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz numune alabilirsiniz.

En çok kullanılan kroşe Bant Ölçüleri

  • 19×19 mm kroşe bandı
  • 28×28 mm kroşe bandı