Merdiven Kaydırmaz Bant

3623

Merdiven Kaydırmaz Bant İmalatı

İş güvenliği açısından çok önem arz eden norafix merdiven kaydırmaz bandı insan sağlığının korunmasına ihtiyaç duyalan bir çok yerde kullanılmaktadır. Kayma riski olan bütün yüzeyler için uygun bantlardandır. Rutubetli, nemli ve ıslak zeminler için tercih sebebi olan bantlardır. Yüksek yapışma gücü ile dikkat çekmektedir. Ağır ve zor hava şartlarında kaydırmazlık özelliğini yitirmeyen bantlar grubundadır. Yeni yürürlüğe giren iş yasasından sonra son yıllarda okul merdivenlerinde merdiven kaydırmaz bant  kullanımı yaygınlaşmıştır.

Piyasada anti-slip olarakta bilinmektedir. Merdiven kaydırmaz bantın üst katmanındaki siyah kırmızı, sarı, floresan, şeffaf, mavi sarı-siyah kaplamalarıyla ilgili satışlarımızda gerçekleşmektedir. Ayrıca cam merdivenler için şeffaf görünümlü norafix merdiven kaydırmaz bantları stoklarımızda mevcuttur. Karanlık ortamlar için ise az ışık olan uygulamalarda floresan norafix merdiven kaydırmazlarda karanlıkta parlaması ile ilgili tercih sebebdir. Kırmızı renkolan ise devlet dairelerinde tercih edilmektedir. Ayrıca havuz kenarlarında da kaydırmazlık özelliği sayesinde  kullanımı yaygındır. PVC Anti-Slip Tape olarak ta bilinir.

Merdiven Kaydırmaz Bant Uygulaması Fiyat Sorunuz.

Aşağıdaki video ve anlatımlarımızı takip ederek merdiven kaydırmaz bant uygulamasını kendiniz yapabileceğiniz gibi bize ulaşarak fiyat bilgisi sorabilirsiniz. Fiyat olarak diğer bant çeşitlerine göre maliyeti daha yüksek olan merdiven kaydırmaz bandınızı riske etmeyerek profesyonel yardım alabilirsiniz.  İşçilik için fiyat ayrı olarak hesaplanmaktadır. Kaydırmaz bant uygulaması yapılacak yer için keşif ücretsiz yapılmaktadır.

Merdiven Bant Uygulaması Nasıl Yapılır?

  • Merdiven ölçüleri belirlendikten sonra yapıştırılacak olan merdiven kaydırmaz bantlar alınan ölçülere göre maket bıçağı yardımıyla kesilerek önceden hazırlanır. Bu işlem  çalışmanızı hızlandıracaktır.
  • Bütün kesimleri tamamladıktan sonra yapıştırılacak yüzeyler toz ve nemden ayrıştırılarak uygulamaya hazır hale getirilmelidir.
  • Uygulama sırasında kesinlikle eldiven kullanılmalıdır. Bantlar zımpara gibi kenarları keskin olduğu için elleriniz zarar görebilir.
  • Bantlar yüzeye yapıştırıldıktan sonra silindirik bir merdane yardımıyla üzerine baskı uygulanmalıdır. Merdane bulunmadığı durumlarda ise uygulamayı yapan kişi ayaklarıyla baskı uygulayarak bantların yapışma yoğunluğunu artırmalıdır.

Merdiven Kaydırmaz Bant Uygulaması 2

Merdiven Kaydırmaz Bant Kullanılan sektörler

  • Eğitim kurumları (Anaokulu, kreş,ilkokul, ortaokul, lise ve diğer kurumlar)
  • Tatil sektörü (Havuz, lobi,resepsiyon vb)
  • Devlet kurumları
  • Catering firmaları (Yemek firmaları)