Ürünler ve kullanım yerleri hakkında lütfen firmamızdan bilgi alınız. Yanlış ürün seçimi ve kullanımından ötürü projenizin zarar etmemesi için yarı mamul olarak kullanacağınız ürünlerimiz hakkında mutlaka firmamızdan yazılı bilgi talep ediniz. Bunun dışında hiçbir ürünümüze yanlış kullanım, seçiminden ötürü garanti veremeyeğimizi  kritik öneme haiz ürün seçiminde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı ve o taktirde her türlü garantiyi vereceğimizi taahhüt ederiz

Çift Taraflı bantların raf ömrü 12-18 Ay,Tek Taraflı Bantların Raf ömrü 6-8 Aydır.

Bantlar yapışkan akış yönünün tersine yatay olarak stoklanmalıdır.

Yapışkanlı Bantlar baskıya duyarlı olduğu için, ,ideal montaj için uygulama esnasında ,bant yüzeyine elle baskı yapmak,yapışmanın daha sağlıklı gerçekleşmesini sağlar.

Yapıştırılan yüzey önce alkollü bir bezle silinmeli,yapışma esnasında kir,toz olmamalıdır..

Yüzeye göre bant seçiminde kriterlerden biri ,bantla,materyelin arasındaki mesafeye göre seçimdir.Eğer mesafe azsa,yani yüzey pürüzlü değil düz ise(örneğin işlenmiş metal yüzey)mümkün olan en ince bant ,yapışma performansını arttırır.

Özellikle pürüzlü yüzeylerde akrilik ,ya da modifiye akrilik yapışkanı tercih ediniz.Akrilik yapışkan zaman geçtikçe yüzeydeki boşluklara akaca,boşlukları dolduracak ve çok güçlü bir yapışma sağlanacaktır.

Yine oda sıcaklığında montajın mümkün olmadığı durumlarda,ideal yapışma için modifiye akrilik yapışkanlı ürünleri tercih ediniz.

Yapışkanlı Bantların oda sıcaklığında (16 C-20 C)Montajı tavsiye edilir.Daha düşük ısılarda bant yüzeyi sertleşeceği için ,yapıştığı yüzeye tam olarak nufüz etmeyebilir.

Call Now ButtonBilgi ve Sipariş Hattı