DieCut Özel Kesim Çift taraflı bantlar

2746
Die Cut Bant

Die Cut Kiss Cut Bant Çeşitleri

Die cut ve kiss cut bantlar özel ölçülerde kesilebilen özel bant çeşitlerindendir. Her alanda ve sektörde temiz ve pratik kullanım sağladığından dolayı tercih sebebidir. Piyasada yapışkanlı etiket şeklinde çift taraflı bant olarak en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. İstenilen ve yapıştırılacak olan yüzeye istenilen ölçülerde ayıklanmış olarak siparişleri alınmaktadır. Her ölçü ve ebatlarda müşterilerimizin siparişleri üzerine servis yapılmaktadır.  Yapışacak yüzey ve alan sipariş aşamasında çok önemlidir. Adetsel siparişlerde lütfen bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kullanım durumuna baktığımzda bir çok sektörde kullanılmasına rağman  bazı alanlarda kurtarıcı rolündedir. Örneğin düğme imalatçıları düğme kartelası hazırlarken en çok diecut bantları tercih ederler. Bunun dışında teknoloji firmaları cep telefonu, tablet gibi ürünleri teşhir ederken güvenlik kablosu ile bağlantısını sağlamak için die cut bantları kullanırlar. Bu ürünlere yapışması çok kuvvetli olduğu için güvenlik açısından çok faydalıdır. Ayna Üreticileri aynayı gövdeye sabitlemek için  bu bantları çokça tercih ederler. Ayrıca otomotiv sanayi dikiz aynalarını sabitlemek dikiz ayna yapıştırma bandı olarak yarım kesim (diekut) bandı tercih ederler. Özel kesmli bantlar üretimi oldukça hızlandırmaktadır.

Die Cut Kiss Cut Bant Kullanım Alanları

  • Hediyelik eşya
  • Oto yan sanayi
  • Beyaz eşya yan sanayi
  • Ayna imalatı
  • Teknoloji güvenlik bndı
  • Tekstil ve çorap üreticileri en çok tercih eden sektörlerdendir.

Lütfen Dikkat :  Hazır Stok Fazlası Ürünler

Mevcuttur. Ucuz Die cut bant

Aşağıdaki ütün kullanıma hazır şekilde kesilmiş olan 15 mm dairesel çaplı die cut  ürünlerimiz mevcuttur. Sipariş verdiğiniz anda sevkiyata hazırdır  41 000 adet hazır ürüne hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu ürünümüz çift taraflı köpük banttır.

Die Cut Bant

Aşağıdaki ürün 35 mm dairesel şekilde kesilmiş şekilde stokta mevcttur. 15 000 adet hazır şekilde sevkiyata hazırdır.

 

Ayna ve  Dikiz Aynası Yapıştırma Bandı

Düğme Kartelası Bandı