Koli Bantları

739

Kod : FX45100

Norafix Hotmelt  Koli Banları

Bu ürün genel amaçlı kullanım içindir. Her sektörde kullanım vardır. Şeffa ve kahve olarak çeşitli markalarda satılmaktadır. Yapışlkan olarak akrilik ,Hot melt ve doğal kauçuk yapışkanlı olarak satılmaktadır. Ayrıca üzerlerine firma isim, logo basılarak baskılı bant olarakta sunulmaktadır.

Gerek avrupadan gerek yurt içinden alınan jumbo bobinlerden açarak kesilerek istenilen genişlik ve uzunlukta değerli müşterilerimize servis yapmaktayız. Koli kapama işlemlerinde ilk tutmadaki performansı ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Bobin genişlikleri 1600 mm, 1380 mm , 1280 mm olarak getirmekteyiz. Uzunluk metrajları ise 8000 m, 6000, 4000 m olarak ta temin etmekteyiz. Elde kopan bantlar grubundadır.

Norafix Su Bazlı Akrilik Koli Bantları

BOPP  film su bazlı akrilik koli bantları piyasada genellikle jelatin ambalajlama poşet ambalajlama işlerinde kullanılmaktadır. 25-28 mikron kalınlığında satıldığında  -20 derece +80 dereceye duyarlıdır. Ambalaj firmaları ve paketleme firmaları yapışkanın cinsinden dolayı Norafix su bazlı akrilik koli bantlarını tercih etmektedirler. Elde kopmayan bantlar grubundadır.

 

Doğal Kauçuk Koli Bantları

Norafix doğal kauçuk koli bantları mevsimsel hava değişiminde bile yapışkanlılık değeri aynı kalan ve  koli bantlamada üstün performansı ile en çok tercih edilen koli bantları grubuna girmektedir. – derecelerde ve + derecelerede kesinlikle kolilerde atma yapmaz.

Renkli Koli Bandı

Farklı renk seçeneklerinde üretim yapılmaktadır. Müşterin siparişi üzerine istenilen en ve boyda kesim yapılarak müşterilere sunulmaktadır.